Aktuálně

Představení taneční sladění

plakat tanecni SLADENI Taneční oddělení ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary vás zve 16.3.2020 od 17:00 do Karlovarského městského divadla na představení "Taneční sladění".

 

 

 

 

Taneční workshop s Andreou Opavskou

Andrea Opavska tanecni workshop Spolecne fotoAndrea Opavská - tanečnice, pedagožka, zástupkyně vedoucího taneční katedry HAMU v Praze, výrazná osobnost naší současné taneční scény. Je členkou tanečního souboru Lenka Vágnerová&Company. V roce 2015 byla za roli v představení Gossip nominována na Cenu Thálie v kategorii Balet, pantomima
a jiný tanečně dramatický žánr. Za roli v inscenaci La Loba získala titul Tanečnice roku 2014. Za role v inscenaci Jezdci a Knihovna byla nominována
na Tanečnici roku 2013 a 2009.
Vzácnou příležitost a možnost setkat se, poznat a pracovat (tančit) pod vedením jedné z nejlepších tanečnic Andrey Opavské, měli žáci našeho tanečního oboru a pedagožky TO ZUŠ.
Dvoudenní workshop zaměřený na uvědomění si návaznosti a následnosti pohybu v jednoduchých pohybových kombinacích a tanečních vazbách; využití tělesných opor a práce s nimi; osvojování pohybových kvalit a principů v současném tanci se konal ve dnech 17. - 18. ledna 2020 v tanečním sále ZŠ a ZUŠ.
O hudební doprovod se opět postaral Ali Siládi.
P.Blau
(další fotografie z workshopu naleznete ve fotogalerii)

Taneční workshop s Dorou Sulženko Hoštovou

foto workshop Dora Sulz.Dora Služenko Hoštová vyučuje od roku 2001 na konzervatoři Duncan Centre Praha, od r. 2010 též na DAMU v Praze. Od roku 2018 působí v projektu Cirqueon – centrum pro nový cirkus jako lektor tanečních tréninků. Spolupracuje s divadlem Minor, VOSTO 5, Cirk La Putyka, divadlem ABC a s dalšími divadly, soubory a tvůrci.
Jedinečnou příležitost setkat se a pracovat s tak renomovanou osobností naší současné taneční scény jako je Dora Sulženko Hoštová, měly možnost starší dívky - tanečnice ZŠ a ZUŠ a pedagožky TO ZUŠ z našeho regionu.

Číst dál...

JAZZOVÉ VÁNOCE 2019

12. 12. 2019 před vyprodaným Karlovarským městským divadlem za doprovodu Big bandu Šmeralka zatančil soubor KLUS choreografii Zdrhej a sobor SMLS choreografii Anka je ok.
foto tanecni soubor KLUS Zdrhejfoto soubor KLUS Zdrhejfoto soubor SMLS Ankafoto soubor SMLS Anka

 

 

 

 

Adventní koncert ZŠ a ZUŠ 2019

plakat Adventni  koncert 2019