ilustr

Rekapitulační video - Kutná Hora 2017 ke shlédnutí zde:

Ve dnech 19.-21.5.2017 se v Kutné Hoře konala 34. celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance. Ve dvou přehlídkových večerech se představilo 29 choreografií, 346 účastníku z celé ČR. Z Karlovarského kraje na tuto přehlídku postoupila choreografie Jemnomluvy - hudba : Miloslav Kabeláč, tančí:  Barbora Stryková, Barbora Kabešová, Barbora Malinová, Kateřina Palfi, Natálie Matiková, Denisa Staňková, Markéta Demková, Elen Benešová a Eliška Viglaská  a choreografie Nebojsa - hudba: György Ligeti, tančí: Aneta Divišová, Aneta Zbíralová, Helena Bartošová, Eva Němcová, Lucie Albrechtová, Nina Maucher, Alžběta Čamková, Štěpán Petr, Vojtěch Vaculík, Eliška Nováková a Adéla Wehlová.

Gratuluji všem našim tanečnicím i tanečníkům ke krásnému tanečnímu výkonu, který velmi kladně ohodnotila a ocenila i zúčastněná odborná porota.

Diplomy k zobrazení: Jemnomluvy | Nebojsa

Kutná Hora 2017 - choreografie Nebojsa a Jemnomluvy

(fotogalerii zobrazíte kliknutím na obrázek)

Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance 31.3.2017 MěKS Horní Slavkov