Zápis do 1. tříd a talentové zkoušky do ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary

3.  a  4. dubna 2017  v 15,00 hodin

Talentové zkoušky v obou budovách - Šmeralova 15 a 40, zápis v budově Šmeralova 40

           Vážení rodiče,

ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15, Karlovy Vary (Rybáře) otevírá v září 2017 další  1. třídy s rozšířenou  výukou hudební, výtvarné a taneční výchovy. I v příštím školním roce tedy dáváme šanci budoucím prvňáčkům, u nichž se projevuje hudební, výtvarný nebo taneční  talent, aby povinnou školní docházku absolvovali ve třídě  s rozšířenou výukou estetické výchovy, v kolektivu stejně zaměřených dětí, pod vedením zkušených pedagogů. Ve třídách probíhá  vyučování všech předmětů podle školního vzdělávacího programu, rozšířeným výukám jsou v rámci učebního plánu věnovány  2 - 3 hodiny týdně. Hodiny hudební, výtvarné a taneční výchovy jsou vedeny odbornými učiteli. Vedle této rozšířené výuky během dopoledního vyučování žáci navštěvují  v odpoledních hodinách hudební, výtvarný či taneční obor ZUŠ nebo docházejí do soukromé školy příslušného oboru.

Podmínky přijetí:

 1. Dostavit se s rodiči k zápisu do 1. tříd, který se koná stejně jako talentové zkoušky ve dnech 3. a 4. dubna 2017 od 15,00 do 18,00 hodin, v  budově I. stupně  Šmeralova 40 (budova s podloubím). Rodiče vyplní žádost o přijetí. Na žádosti o přijetí by měl být podpis obou rodičů, proto doporučujeme žádost předem stáhnout na stránkách a přinést k zápisu s podpisy obou rodičů.

  Žádost o přijetí
   získáte na  
  www.zsazus.cz, v kanceláři ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, případně i v mateřských školách  v Karlových Varech.

  Zápisový list
    vyplníte  až při zápisu.

 2. V případě zájmu o rozšířenou výuku - úspěšné absolvování talentové zkoušky, která proběhne 3.  a 4. dubna 2017 v 15,00 hodin v ZŠ a ZUŠ K. Vary, v budově: Šmeralova 40 - tanečníci a hudebníci, Šmeralova 15 – výtvarníci

  Přihlášku k talentové zkoušce
   vyplníte  až  u talentové zkoušky.


K talentové zkoušce si žáci přinesou nebo připraví:

výtvarníci - všichni začínají společně v 15,00! - přezůvky, prac. oděv, mohou přinést vlastní výtvarné práce 

hudebníci - přezůvky, hudební nástroj (pokud hrají), zazpívají dvě písně

tanečníci - cvičky, sportovní oděv

Výsledek talentové zkoušky a přijímacího řízení bude zveřejněn v elektronické podobě na stránkách školy a v tištěné podobě  na nástěnce školy.

Zápis je určen i pro budoucí prvňáčky do tříd  bez estetického zaměření 

Zápis je povinný i pro děti, které se zúčastní talentových zkoušek!

Informace na tel. č. ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary - 353 447 037 Mgr. J. Zeman, 353 447 048 kancelář 1.stupně ZŠ, 353 447 023 - Mgr. E. Havlenová , 353 447 021 - kancelář školy nebo na internetové adrese  www.zsazus.cz

Mgr. Břetislav Svoboda, ředitel školy

 

Materiály ke stažení:

Dostupné soubory:
Směrnice pro přijímací řízení Verze:2019
Datum 27.03.2019 Velikost souboru 1.75 MB Stáhnout 509
Přihláška do školy Verze:2018
Datum 23.03.2018 Velikost souboru 66.07 KB Stáhnout 1073
Žádost o přijetí do 1 ročníku Verze:2018
Datum 06.01.2015 Velikost souboru 13.14 KB Stáhnout 1073

 

 

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

zsazus.bakalari.cz

mobilní aplikace stahujte z Google Play / App Store


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

Ocenění SCIO 2019 za výborné výsledky

JSN Cube is designed by JoomlaShine.com