Informace pro vystavující

Sedmero informací pro vystavující v galerii "DUHOVÁ PALETA"

Plánek galerie:

planek

1) Výstavní prostory a rozměry ploch pro vystavování:
Stěny všech místností jsou potaženy kovralem okrové barvy, který sahá od 50 cm nad zemí do výše 250 cm. Obvod stěn je 58,5 m

vitr gdp2) Při instalaci jsou k dispozici :

- dva stolky se skly – rozměr 90 x 90 cm

- závěsná skla – 100 x 70cm – 15ks, 70 x 50cm - 15ks

- praktikábly pro keramiku

- mřížky na stropě pro zavěšení prostorových prací

- rámy s průhlednou fólií (100 x 70cm - 20ks, 70 x 50cm - 20ks)

- prosklené skříňky (5 ks, rozm.: 43 x 37 x 163 cm, nosnost police 6kg) - viz obrázek vpravo

3) Doporučená délka trvání výstavy je 3-4 týdny (včetně instalace a deinstalace) podle nabídnutých termínů.

4) Galerie zajišťuje:

a) Úklid výstavních prostor před vernisáží a po celou dobu trvání výstavy.
Odpolední dvouhodinovou otevírací dobu vždy od pondělí do čtvrtka od 15 do 18 hodin /mimo školní prázdniny/ s dohledem na exponáty

b) Drobný materiál k instalaci výstavy

c) Videopřehrávač, diaprojektor a promítací plátno

d) Stravování  - obědy možno zajistit ve školní jídelně.

f) Po dohodě: 50 kusů pozvánek a 12 kusů plakátů doručit nejpozději 14 dnů před konáním vernisáže. Pozvánky budou použity pro stálý okruh návštěvníků galerie a sdělovací prostředky Další propagaci si vystavující zajišťují sami.

5) Vystavující si zajišťuje samostatně na vlastní náklady:

a) Dopravu

b) Instalaci výstav ve spolupráci s galerií

c) Propagaci pro svůj okruh návštěvníků

d) Deinstalaci výstavy

6) Zahájení výstavy, případně hudební vystoupení v rámci vernisáže může zajistit správa galerie na základě podkladů vystavujícího

7) Nájemné se účtuje 1000 Kč za celou dobu trvání výstavy. V případě prodeje výtvarného díla se nájemné zvyšuje o 10 % z prodejní ceny

Vedení ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary a galerie Duhová paleta uvítá Vaši návštěvu před zahájením instalace výstavy a přeje Vám i Vaší výstavě úspěch.

V KARLOVÝCH VARECH 13. 3. 2020

Ředitel ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary