Dne 30. března odjely sbory ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary na další zahraniční výměnný zájezd. Tentokrát se týkal staršího sboru Zvonek a našeho nového Chlapeckého sboru. V krásném německém městě Wiesbaden jsme strávili tři dny, během nichž nás čekala tři vystoupení. Prvním byl koncert pro školu, v které působí německý sbor. Dále jsme zpívali při bohoslužbě v nádherném kostele sv. Bonifáce a na závěr nás čekal slavnostní koncert na městské radnici. Na něm vystoupil nejen český a německý sbor, ale také sólistky na klarinet a flétnu z naší školy. Celý výměnný pobyt se velice vydařil a děti si z něj odvezly spoustu zážitků a nových zkušeností. Rádi bychom poděkovali Městu Karlovy Vary za poskytnutou dotaci, která nám umožnila cestu uskutečnit.

Mgr. Miroslava Lendělová