ilustracni

25. 10. se v Horním Slavkově konalo slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších žáků kraje v celostátních soutěžích. Za naši ZUŠ byli oceněni ve hře na violoncello Alžběta Čamková (2. cena v ústředním kole), Magdalena Pitrová (2. cena v ústředním kole), Kristian Šťastný (3. cena v ústředním kole) a ve hře na violu Matěj Milev (3. cena v ústředním kole). Za 1. cenu byl oceněn Big band ZŠ a ZUŠ. Velké poděkování patří též učitelům - p. Pitrovi, p. Janouškové p. Krajícovi a p. Milevovi. Všem úspěšným žákům naší školy blahopřejeme.

(kliknutím obrázek zvětšíte)

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

přímý odkaz zde

mobilní aplikace Bakaláři


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com