Vážení přátelé,logo

v Karlových Varech se jednou za tři roky pořádá soutěž ve čtyřruční hře na klavír a hře na dva klavíry pro děti a mládež do 22 let -  Čtyři ruce na klávesách – Piano über Grenzen. Soutěž je zakončena na mezinárodní úrovni. Pořadatelem národního kola soutěže je Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, mezinárodní finále v roce 2017 organizuje Musikschule der Hofer Symphoniker.

Národní kolo 6. ročníku se bude konat v Karlových Varech 23. listopadu 2017 od 9:00 hodin v aule ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 15.

Mezinárodní finále proběhne v Hofu hned následující den, tedy 24. listopadu 2017.

Soutěž proběhne v 9 kategoriích – viz propozice v příloze.

Přihlášky je možno podávat nejpozději do 20.10.2017. Pokud budete potřebovat podrobnější informace, poskytne Vám je Mgr. Karel Šimandl, mob. +420 775 852 056, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více informací (vč. ubytování) a dokumenty ke stažení ZDE

Mgr. Břetislav Svoboda