Výsledky krajské postupové přehlídky scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec 2014

Dne 26.04.2014 se v Karlovarském městském divadle uskutečnila krajská přehlídka Tanec, tanec, která je postupová a týká se všech tanečních skupin, které rozvíjejí scénickou formu tance.

Přehlídky se účastnily soubory Karlovarského i Plzeňského kraje (ZŠ a ZUŠ K. VARY, ZUŠ CHODOV, ZUŠ CHEB,SMLS DDM K. VARY, o. s. DNES NETANČÍM H.SLAVKOV a AYO DANCE TACHOV)

Přehlídkový program naplnilo 12 choreografií, ze kterých 3 – členná porota,ve složení:

Ing.Lenka Švandová – pedagog tanečního oboru ZUŠ Brno

Mgr.Renata Bartová – pedagog Duncan centre konzervatoř Praha

MgA.Hana Franková - umělecká vedoucí Divadlo Dagmar K.Vary

následně vybrala a nominovala dvě choreografie na 28. celostátní přehlídku scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec 2014, která se bude konat v termínu od 25.10 - 27.10.2014 v Jablonci nad Nisou

Výsledky:

ocenění:

o.s.Dnes netančím H.Slavkov,Lucie Krajnikovičová – chor. Na vlnách (za nápaditou dramaturgii)

ZUŠ Chodov,Karin Donátová – chor. Kometa (za citlivý taněční projev)

Malý soubor ZŠ a ZUŠ K.Vary,Petra Blau – chor. V tichu noci (za vyváženost všech složek choreografie)

SMLS DDM K.Vary,Pavla Šemberová -chor. Dysfunkce nesouvislé mimojazykové důstojnosti (za originalitu choreografie)