Výsledky krajské postupové přehlídky dětských skupin scénického tance

Dne 20.02.14 se v MěKS v Horním Slavkově konala

KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE, které se zúčastnily taneční soubory z Karlovarského regionu (ZUŠ M. Lázně, ZUŠ Sokolov, ZUŠ A. Dvořáka, ZŠ a ZUŠ K. Vary, DDM K. Vary a ZUŠ H. Slavkov)

Přehlídkový program naplnilo 22 choreografií, ze kterých pětičlenná porota,ve složení:

• Jiří Lössl - odborný pracovník Nipos Artama Praha
  • Irena André- pedagog tanečního oboru ZUŠ Tachov
  • Jiří Langmajer - taneční pedagog Praha
  • Andrea Plachá - pedagog hudebního oboru ZUŠ Sokolov
  • Jana Lieblová - pedagog výtvarného oboru ZUŠ H.Slavkov a Loket

následně vybrala a nominovala 4 choreografie na 31.celostátní přehlídku dětských tanečních skupin scénického tance, která se bude konat v termínu od 15.05. - 18.05.2014 v Kutné Hoře.

Výsledky:

ocenění:

• ZUŠ Hlavkov, Lucie Krajnikovičová - chor. Ruličky (za soustředěný taneční projev a tajemství objevená v ruličce)
  • ZŠ a ZUŠ K. Vary, Petra Blau – chor. Za rozbřesku (za výrazné a citlivé taneční zpracování hudební předlohy)
  • ZŠ a ZUŠ K. Vary, Markéta Odvodyová – chor. Povídá Šmudle Ťululum (za hravost a radost v pohybu a tanci)
  • ZUŠ A.Dvořáka, Šárka Horáková – chor. Co se děje v trávě a poučení z toho plynoucí (za dynamiku a lehkost v tanci)
  • ZŠ a ZUŠ K. Vary,Petra Blau – chor. Jako chmýří pampelišek (za zpracování námětu a taneční interpretaci)
  • ZUŠ A. Dvořáka, Šárka Horáková – chor. Aničky (za dětskou hravost,technickou dovednost a tanečnost)
  • DDM K.Vary,Pavla Šemberová – chor. Na vlásku (za vyzrálou kompozici a pohybové vztahy)
  • DDM K.Vary,Pavla Šemberová – chor. Hovada boží (za vtip a práci s rekvizitou)
  • ZŠ a ZUŠ K. Vary, Petra Blau – chor. V tichu noci (za taneční naplnění námětu a interpretaci)
  • ZŠ a ZUŠ K. Vary, Markéta Odvodyová – chor. Naruby (za tanečnost)