GALERIE DUHOVÁ PALETA


SOKOLOVSKÁ 35, 360 05 KARLOVY VARYGALERIE DUHOVÁ PALETA SLOUŽÍ ŠKOLÁM S VÝTVARNÝM ZAMĚŘENÍM JIŽ 20 LET. STŘÍDAJÍ SE ZDE VÝSTAVY PRACÍ ZUŠ, ZŠ, GYMNÁZIÍ, STŘEDNÍCH ODBORNÝCH ŠKOL, SOU, STUDENTŮ PEDAGOGICKÝCH FAKULT, UČITELŮ VÝTVARNÍKŮ A VÝTVARNÍKŮ PROFESIONÉLŮ. O VZNIK TÉTO GALERIE SE ZASLOUŽILI MGR. JINDŘICH VOLF, MGR. VALTR BENEŠ, MGR. MILADA MACHKOVÁ A MGR. HANA KARBANOVÁ. GALERIE SÍDLÍ V PROSTORÁCH BÝVALÉ ŠKOLNÍ DRUŽINY. DVĚ MÍSTNOSTI A SPOJOVACÍ CHDBA JSOU OBLOŽENY KOVRALEM OKROVÉ BARVY /JE MOŽNÉ INSTALOVAT PLOŠNÉ PRÁCE BEZ ADJUSTACE/ V HORNÍ ČÁSTI ZAKONČENÉ LIŠTOU PRO INSTALACI SKEL A RÁMOVANÝCH OBRAZŮ. STROP JE POKRYT MŘÍŽKOU Z LATÍ – URČENO PRO INSTALACI ZÁVĚSNÝCH PROSTOROVÝCH PRACÍ.K DISPOZICI JSOU RÁMI S FÓLIÍ A ZÁVĚSNÁ SKLA:
100 x 70 cm  - ...........................20ks ..............20ks
70 x  50 cm  - ........................... 20ks...............20ks
50 x 40 cm -  ...................................................10 ks
PRAKTIKÁBLY 
potažené kovralem – k instalaci prostorových prací - 5 ks

bílé - 30ks


SKLA NA STOLY  -  2 ks
/cca 90 x 90 cm/
PROSKLENÝ STOLEK NA OBJEKTY
/cca 15 cm/

RÁMY bílé – 80 x 80 x 20

PROSKLENÉ SKŘÍŇKY
TELEVIZE A VIDEOV GALERII SE TAKÉ KONAJÍ JEDNOU ZA MĚSÍC LITERÁRNÍ VEČERY, VŽDY VE STŘEDU V 18 HODIN. SVOU POEZII NEBO POVÍDKY PŘEČETLI NA SVÉM AUTORSKÉM ČTENÍ SPISOVATELÉ ZDENĚK ŠMÍD,  NOVINÁŘ LEON HAVLÍČEK A  ŠTĚPÁNKA BERGEROVÁ. SE SVOU POEZII SE PŘEDSTAVILA BÁSNÍŘKA ALENKA VÁVROVÁ, JINDŘICH KONEČNÝ, BOHUNKA HLADEČKOVÁ A ŘADA DALŠÍ ZNÁMÝCH NEBO ZAČÍNAJÍCÍCH AUTORŮ A STUDENTŮ.ZA DOBU TRVÁNÍ GALERIE SE USKUTEČNILO NA 200 VÝSTAV. NAPŘÍKLAD VE SPOLUPRÁCI S EUROATELIÉREM SE KONALA VÝSTAVA „EVROPA VE ŠKOLE“, A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA „PORTRÉT“ ZA ÚČASTI NĚMECKA ČESKÉ REPUBLIKY A RAKOUSKA. USKUTEČNILY SE REPRÍZY VÝSTAV „ALŠOVA ZEMĚ“.
ZE ZUŠ SE PŘEDSTAVILY ZUŠ A. DVOŘÁKA V KARLOVÝCH VARECH, ZUŠ JAGELLONSKÁ V PLZNI, ZUŠ STRAKONICE,  ZUŠ KLATOVY A  ZUŠ BISKUPSKÁ – PRAHA, DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE OLOMOUC A ŠUMPERK. VZDĚLÁVACÍ SPOLEK UMĚLECKÝCH ŘEMESEL PRAHA, SPŠ KERAMICKÉ KARLOVY VARY  A  DALŠÍ ŠKOLY.
Z PROFESIONÁLŮ VÝTVARNÍKŮ UVÁDÍME MALÍŘE A GRAFIKA PETRA STRNADA A FOTGARAFA STANISLAVA KOŽENÉHO. ORGANIZOVANÉ NÁVŠTĚVY /NAPŘ. DĚTI S DOPROVODEM PEDAGOGŮ/  MOHOU NAVŠTÍVIT GALERII I MIMO OTEVÍRACÍ DOBU /8 – 15 HODIN/ PO TELEFONICKÉM OHLÁŠENÍDEN PŘEDEM NA TEL. 353 447 025 U MGR. MILADY MACHKOVÉ /PŘÍPADNĚ NECHAT VZKAZ Z NA TEL. 353 447 021/ NEBO 353 449 131 U SPRÁVKYNĚ MGR. MARIE HERMACHOVÉ V GALERII.VSTUPNÉ 10KČ ZA OSOBU VYBÍRÁ A VSTUPENKY ČI POTVRZENÍ VYDÁVÁ SPRÁVCE GALERIE. DĚTI DO 6 LET NEPLATÍ.DRAMATURGII A KONCEPCI VÝSTAV GALERIE URČUJE ŘEDITEL ZŠ A ZUŠ KARLOVY VARY MGR. BŘETISLAV SVOBODA, MGR. MILADA MACHKOVÁ A MGR. HANA LANGLEY.MGR. BŘETISLAV SVOBODA
ŘEDITEL ZŠ A ZUŠ KARLOVY VARY

MGR. MILADA MACHKOVÁ

ZA GALERII DUHOVÁ PALETAV KARLOVÝCH VARECH 13. 3. 2014

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

zsazus.bakalari.cz

mobilní aplikace stahujte z Google Play / App Store


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com