Ubytování na soutěži je zajištěno v Domově mládeže v Drahovicích. Je možné volit ze dvou variant - pokoj s příslušenstvím (435,- Kč za osobu a noc), nebo bez příslušenství (265,- Kč za osobu a noc). Cena je včetně lázeňské taxy. V případě této rezervace ubytování je třeba vyplnit požadavek v přihlášce.

Je možné volit i ubytování mimo naši nabídku a samostatně si ho zarezervovat. V tom případě nevyplňujte požadavek na ubytování v přihlášce. Nejblíže škole jsou hotely Alfred (cca 4 minuty pěšky) a Lafonte (trochu dále). Je však třeba počítat s podstatně vyššími cenami.

Mgr. B. Svoboda