Ubytování na soutěži je zajištěno v Domově mládeže v Drahovicích. Je možné volit ze dvou variant - pokoj s příslušenstvím (435,- Kč za osobu a noc), nebo bez příslušenství (265,- Kč za osobu a noc). Cena je včetně lázeňské taxy. V případě této rezervace ubytování je třeba vyplnit požadavek v přihlášce.

Je možné volit i ubytování mimo naši nabídku a samostatně si ho zarezervovat. V tom případě nevyplňujte požadavek na ubytování v přihlášce. Nejblíže škole jsou hotely Alfred (cca 4 minuty pěšky) a Lafonte (trochu dále). Je však třeba počítat s podstatně vyššími cenami.

Mgr. B. Svoboda

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

zsazus.bakalari.cz

mobilní aplikace stahujte z Google Play / App Store


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.czstrava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667) stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com