Čtyři ruce na klávesách 2014
PIANO ÜBER GRENZEN
Karlovarská soutěž ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry.

Výsledky:

sobota 22.11.2014 - mezinárodní kolo

Kategorie

Umístění

Soutěžící

Škola

Pedagog

II

       
 

1.

Eliška Horáková,
Tereza Horáková

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří. Mrštíků 2

Lenka Koudelková

 

1.

Alice Bransten,
Eliáš Hager

ZUŠ Ilji Hurníka, Slezská 21

Taťána Vejvodová

 

2.

Helena Merz,
Isabell Denzel

Musikschule der Stadt Selb, Selb

Irene Thurn,
Svetlana Midjukow

 

2.

Miriam Glas,
Olivia Wild

Hofer Symphoniker Musikschule, Hof

Tomoko Cosacchi

 

2.

Noelle Günther,
Helen Seckel

Musikschule Coburg e. V., Coburg

Neli Stefanova

 

3.

Marie Baier,
Luisa Baier

Musikschule Hambach, Dittelbrunn

Maria Plett

III

       
 

1.

Martha Luise Fingerle,
Konstantin Braune

Schola "arssynerga", Leipzig

Stephanie Dathe

IV

       
 

1.

Nhu Ýmy Hoang,
Jakub Špaček

ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2, Slezská 21

Taťána Vejvodová

 

1.

Kristýna Klokočníková,
Eliška Růžičková

ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 925

Mgr. Pavlína Klokočníková

 

2.

Paula Masi,
Emilia Ernst

Hofer Symphoniker Musikschule, Hof

Tomoko Cosacchi

V

       
 

1.

Lucie Suchá,
Barbora Křupková

ZUŠ Uničov, Litovelská 190

Mgr. Tamara Frömlová,
Ludmila Uhlířová

 

2.

Alina Karpf,
Samira Karpf

privat, Augsburg

Katja Cheung Bihler

VI

       
 

1.

Anna Suchánková,
Tereza Mikelová

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří . Mrštíků 2

Jarmila Babáčková

VII

       
 

2.

Vendula Holanová,
Jana Kynkorová

ZUŠ Střezina, Luční 838

Mgr. Tereza Malířová

PROFI I

       
 

1.

Pham Hoang Anh,
Kamil El -Ahmadieh

Konzervatoř Brno, tř. KapitánaJaroše 45

Mgr. Inna Aslamasová

PROFI II

       
 

1.

Camille Lemonnier,
Yongchan Park

Hochschule für Musik, Nürnberg

Ingeborg Schmidt - Noll

 
pátek 21.11.2014 - národní kolo

Kategorie

Umístění

Soutěžící

Škola

Pedagog

II

       
 

1. s postupem

Eliška Horáková,
Tereza Horáková

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří. Mrštíků 2

Lenka Koudelková

 

1. s postupem

Alice Bransten,
Eliáš Hager

ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2, Slezská 21

Taťána Vejvodová

 

2.

Pavla Nováková,
Klára Horáková

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří . Mrštíků 2

Lenka Koudelková

 

2.

Anna Thümmelová,
Tereza Kudibalová

ZUŠ Říčany, Masarykovo náměstí 57

Mgr. Hana Javorská

 

2.

Johana Janoušková,
Barbora Šulcová

ZŠ a ZUŠ K. Vary, Šmeralova 15

Mgr. Hana Milevová

III

       
 

2.

Tereza Strouhalová,
Kamila Urbánková

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří . Mrštíků 2

Lenka Koudelková

 

2.

Hana Vejlupková,
Dominik Roneš

ZŠ a ZUŠ K. Vary, Šmeralova 15

Mgr. Irena Hrbková,
Renata Pitrová

IV

       
 

1. s postupem

Nhu Ýmy Hoang,
Jakub Špaček

ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2, Slezská 21

Taťána Vejvodová

 

1. s postupem

Kristýna Klokočníková,
Eliška Růžičková

ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 925

Mgr. Pavlína Klokočníková

 

2.

Aneta Horáková,
Karolína Holásková

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří . Mrštíků 2

Lenka Koudelková

 

2.

Veronika Břoušková,
Štěpán Beránek

ZUŠ Brno, Smetanova 8

MgA. Irena Marečková

 

2.

Eva Křenková,
Adam Šedivý

ZUŠ Brno, Smetanova 8

MgA. Irena Marečková

V

       
 

1. s postupem

Lucie Suchá,
Barbora Křupková

ZUŠ Uničov, Litovelská 190

Mgr. Tamara Frömlová,
Ludmila Uhlířová

 

2.

Kateřina Rektorová,
Ivo Jedlička

ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno,
tř. Kpt. Jaroše 24

Mgr. Inna Aslamas

 

2.

Kateřina Šebestová,
Aneta Bočková

ZUŠ Šumperk, Žerotínova 11

Jana Valentová

 

3.

Tereza Horčičková,
Johana Kupková

ZUŠ Mohelnice, Náměstí svobody 15

Mgr. Filip Hajdu

VI

       
 

1. s postupem

Anna Suchánková,
Tereza Mikelová

ZUŠ Klobouky u Brna, Bří . Mrštíků 2

Jarmila Babáčková

 

2.

Markéta Husáková,
Adéla Dietlová

ZŠ a ZUŠ K. Vary, Šmeralova 15

Mgr. Hana Milevová

 

3.

Michaela Macková,
Jan Kamenický

ZUŠ Rumburk, Růžová 3/ 1416

L. Šimůnková,
P. Kalčíková

VII

       
 

1. s postupem

Vendula Holanová,
Jana Kynkorová

ZUŠ Střezina, Luční 838

Mgr. Tereza Malířová

PROFI I

       
 

1. s postupem

Pham Hoang Anh,
Kamil El -Ahmadieh

Konzervatoř Brno,
tř. Kapitána Jaroše 45

Mgr. Inna Aslamasová

Odkazy

 

elektronická žákovská knížka
a administrativa

přímý odkaz zde

mobilní aplikace Bakaláři


 

Klasifikace ZUŠ
(přístup pro učitele, založíme na vyžádání - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
)


 

ZŠ a ZUŠ K. Vary na Facebooku
facebook.com/ZSaZUSKarlovyVary


logo moodle

e-learningový portál ZŠ a ZUŠ KARLOVY VARY:
moodle.zsazus.cz



strava logo 

on-line objednání stravy ve ŠJ
www.strava.cz/istravne/
(kód školy: 0667)



 stvlogo

SCHOOL TV - kanál na YouTUBE


 


 

 

 

JSN Cube template designed by JoomlaShine.com